Villa Modelleri
Çelik Amerikan Villa Modelleri

SerVilla; Çelik konstrüksiyon villa üretim tecrübesiyle, mimarlık ve mühendislik hizmetlerini de birleştirerek hafif çelik yapılar konusunda kendi tesislerinde üretim yapan sayılı firmalar arasındadır.

Fabrikamızda; beğenilen modellerin mimari projeleri tamamlandıktan sonra, proje özel CAD programları ile çözümlenir ve vida yerlerine kadar titizlikle detaylandırılır. Tüm yapı elemanlarının bilgisayar kontrolünde üretilmesi, yapıyı ciddi şekilde etkileyebilecek işçilik ve üretim hatalarından korur. Üretim tesisimizde titiz kalite kontrolü ile hazırlanan çelik taşıyıcı sistem aynı zamanda teorik hesap değerleri pratikte de aynen geçerli olan nadir çözümlerdendir.

Çelik yapı sisteminde galvanizli hafif çelik olarak üretilen duvar, döşeme ve çatı panellerindeki özel profillerin panel birleşimlerinde perçin, civata, somun ve akıllı vidaların kullanılması malzemenin kimyasal özelliğini bozmaz ve en rutubetli bölgelerde bile yıllarca paslanma riski taşımaz. Hafif çelik ile üretilen yapıların güvenlik ve dayanımları, yangın, korozyon ve fırtına gibi durumlara karşı koruma koşulları, konforlu, ekonomik ve estetik biçimde sağlanır.

Fabrikamızda tüm duvarlar, ön üretimi yapılmış olarak nakliye edilir bu sayede işçilik hatalarından kaynaklanan sorunlar da ortadan kalkar. İşçi şantiyede sadece vidalama işini yaptığı için kısa zamanda ve hatasız olarak montaj tamamlanmış olur.

VillaModelleri.com Yağmahan İnşaat markasıdır

Mobil: +90 (505) 507 04 18 (Mimar İdris YAĞMAHAN)